Звіт фахівця – консультанта Кисіль Т. М. . Вся робота фахівця – консультанта була направлена на виконання плану роботи з 11.04 по 15.04. Методична робота: 1. Розроблений план роботи на тиждень. 2. Підготований матеріал консультацій батькам на тему «Логопедичний масаж для гіперактивних дітей ». 3.Проведені індивідуальні консультації батькам на тему: «Логопедичний масаж для гіперактивних дітей ». (Дистанційна форма) 4. Підготований матеріал консультацій педагогічним працівникам на тему: «Поради вчителя - логопеда щодо роботи з гіперактивними дітьми». 5. Проведена консультація педагогічним працівникам на тему «Особливості організації логопедичної допомоги дітям з РДУГ». (Дистанційна форма) 5. Підготовлені та проведені дистанційні корекційно-розвиткові заняття для осіб з особливими освітніми потребами . 6. Виготовлено дидактичний матеріал до розвиваючих ігор «Порівняй та розкажи», «Яких букв більше», «Скажи так, як я». 7. Систематизовано дидактичний матеріал «Сонорні звуки».. 8. Розроблено логопедичні ігри та вправи для збагачення словникового запасу дитини: «Словник прийменників», «Словник числівників». 9. Упорядковано та оновлено дидактичні ігри «Чорне та біле», «Живі літери», «Що спочатку, а що потім». Самоосвіта. 1.Опрацьована фахова література «Розвиток усного і писемного мовлення молодших школярів» А. Я. Малярчук розділ I (Розвиток зорової пам`яті, уваги, самоконтролю), «Гіперактивна дитина» розділ II І. В. Сухіна. 2.Прослухані вебінари «Застосування інтегральних ігор в освітньому процесі» Лектор Ю. Батура. На платформі «На урок», «Ігрові методики для розвитку дітей». Спікер В. Харитонова . На платформі «Всеосвіта».

Звіт  фахівця – консультанта  Кисіль Т. М.

Вся робота фахівця – консультанта була направлена на виконання плану роботи  з 04.04 по 08.04.

Методична робота:

1. Розроблений план роботи  на тиждень.

2. Підготовлений матеріал консультацій батькам на тему: тему «Як можуть допомогти батьки дитині з РДУГ?».

3.Проведена консультація з батьками у дистанційній формі на тему: «Як можуть допомогти батьки дитині з РДУГ?».

4. Підготований матеріал консультацій з педагогічними працівниками  на тему: «Особливості організації логопедичної допомоги дітям з РДУГ».

5. .Проведена консультація педагогічним  працівникам на тему - «Вплив логопедичних вад на психічний розвиток  дитини».  (Дистанційна форма)

5. Підготовлені та проведені    корекційно-розвиткові заняття  для осіб з особливими освітніми потребами ( дистанційно ).

6.  Виготовлено  дидактичний матеріал до розвиваючої гри «Луна».

7. Систематизовано  дидактичний матеріал «Шиплячі  звуки»..

8. Розроблено логопедичні ігри та вправи для збагачення словникового запасу дитини:              «Словник іменників», «Словник дієслів».

9. Упорядковано  та оновлено  дидактичні  ігри  «Квіти буду доглядати», «Квітковий магазин», «Віршовані задачки про квіти».                                                

Самоосвіта.

1.Опрацьована фахова література «Розвиток усного і писемного мовлення  молодших школярів» А. Я. Малярчук  розділ I  (Розвиток  зорово - просторових та часових уявлень),  «Гіперактивна дитина» І. В. Сухіна.

2. Прослухані вебінари «Логопедичні заняття онлайн для діток з ООП» Лектор О.О. Вишневська.  Академія інноваційного розвитку освіти,  «Робота логопеда. Діагностика. Корекційна робота з різними віковими категоріями, нозологіями». Спікер Людмила Ляук. Організатор Online – Veranstaltung.

Звіт  фахівця (консультанта) інклюзивно-ресурсного центру  Кисіль Т. М.

Вся робота фахівця (консультанта) була направлена на виконання плану роботи  з 28.03 по 01.04. 2022р.

Методична робота:

1. Розроблений план роботи  на тиждень.

2. Підготований матеріал для консультування батьків на тему тему «Основні фактории ризику виникнення заїкання». (Профілактика та подолання заїкуватості).

3.Проводилась робота з  оформлення ділової документації  вчителя-логопеда.

4.Проведена консультація для батьків на тему тему «Основні фактории ризику виникнення заїкання». (Профілактика та подолання заїкуватості).

5. Підготовлений матеріал   консультації для педагогічних працівників на тему - «Вплив логопедичних вад на психічний розвиток  дитини». 

6.Проводилась підготовка до  проведення дистанційних  корекційно-розвиткових занять для осіб з особливими освітніми потребами та проводились дистанційні корекційно-розвитков заняття  (згідно розкладу занять).

7. Виготовлено  дидактичний матеріал до розвиваючої гри «Що переплутав художник?».

8. Упорядковано та оновлено   дидактичну гру  «Чарівні кубики».                                                

9. Розроблені ігрові вправи для збагачення словникового запасу «Слово – картинка», «У кого хто?», «А хто у вас?», «Що в торбинці?», «Якої тварини не вистачає?», «Як рухається тварина?», «Сім`я тварин», «Скажи навпаки».      

10. Систематизовано  дидактичний  матеріал  «Свистячі  звуки»..

.

Самоосвіта.

1.Опрацьована  методична література «Корекційне навчання з розвитку мовлення  дітей молодшого дошкільного віку зі  ЗНМ» Ріпцун Ю. В., «Подолання мовленнєвих вад дітей»  Г. Блінова    ч. II розділ II  (Розповідна форма мовлення).                           

2  Переглянуті  вебінари: «Прийоми роботи  над розширенням фрази у дітей з ООП» ЛекторкаТ. М. Здравчева на платформі «Всеосвіта», «50 ігор для запуску мовлення» Лектор О, Скорик на платформі «Логопедична ігротека».